Kategoriler
Galeri Özel Hediye Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı Hediyesi

yilbasi-hediyesi
Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı Hediyesi

Bazen  sevinsek de özel günlerin gelmesine sevdiğimiz insanların sayısı ile çarpılır tatlı telaşımız. İlginç bir tezat var ortada. Üstesinden gelmenin, gelsek de memnun etmenin bir maliyeti var haklı olarak. Ancak burada kendimizi dahil etmeden tavsiyelerde bulunmayacağım. Biz yoksak işin içinde tavsiye de yok 🙂

  • En başta kara kalem portre çizdirmeniz gerekiyor sevdikleriniz için. Önemli olan bunun nerede ve nasıl bir ortamda sunulacağıdır.
  • Önceden alınmış siparişin karar verilen yerde çizilirken bitmesine yakın resmin sahibi ile sizi bekliyor olacağım. Tabi ki siz geldiğinizde çizim bitmiş olacak. Resmin sahibine şu ressam ne çalışıyor acaba gel bir bakalım diye teklifte bulunacaksınız. Sürprizin gerisini düşünmek size kalmış. Hayalini siz kurun.
  • Beraber karar vereceğimiz bir kutunun dibine kara kalem resim çalışmamızı yerleştirip üstünü kapatıp geri kalan boşlukları gül yaprağı ile dolduracağız. İlk bahsettiğim kadar olmasa da etkili bir sunum yapmış oluruz.
  • Direkt gel sana yılbaşı hediyesi alalım gel diye karşımızdakinin suratını asabiliriz önce. Sadece arkadaşım için özel bir hediye var mı? diye sorabilirsiniz. Daha önceden çerçevelettiğiniz resmi teslim alabilirsiniz. Bu mekan hediyelik ürünler satan bir yer olduğu gibi iyice ters köşe yapacak kasap gibi bir yer de olabilir. Yeter ki iyice ters köşe ile olayı kat ve kat tatlandralım.
  • Direkt beni dövmeye de gelebilirsiniz karar verilen bir yere. 🙂 Tam kavga başlayacak derken hediyenizi size sunabilirim.
  • Sokak olmak kaydıyla oturduğunuz yere veya yürüyüş yaptığınız yere daha önceden kutusu içerisinde kara kalem yılbaşı hediyesini bırakıp göz kulak olabiliriz.

Yazar Faruk ÇANKAYA

1982 yılında Kastamonu’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi memleketimde tamamladım. Döneminde Adnan ÇÖKER’in atölyesinden Mimar Sinan Üniversitesi’ni birincilikle bitiren emekli resim öğretmeni ve ressam Sait CİVCİOĞLU’ndan üniversiteye hazırlık resim dersleri aldım.Devamı

WhatsApp Sohbeti
WhatsApp ile gönder