Kategoriler
karakalem Karakalem Bebek

Karakalem Bebek

karakalem-bebek
Karakalem Bebek

Karakalem Bebek Çizimlerinin En Güzel Hediye Olduğunun Kanıtı:

  • Tüm görseller günümüzde dijital ortamlarda saklanıp efektler uygulanmaktadır. Efektler doğallığı bozar. Dijital ortamlardaki en küçük bir hatada tüm verilerimiz gidebilir.
  • Diyelim ki gitmedi. Çok şükür. Fakat o kadar çok resmimiz vardır ki; genelde çoğunun bir anlamı yoktur bizim için. Karakalem bebek resimleri ise her zaman en baş köşede, en anlamlı görsel olarak kalacaktır ve asla kimse seyre dalmaktan sıkılmaz.
  • En erken dönemden itibaren anne-babalar bazı anıları veya o anılara ait resimlerde bebeğini kara kalem olarak çizdirmektedir.
  • Bebeklerin karakalem resimleri de bazı değerli şeyler gibi üstünden zaman geçtikçe pirim yapmaktadır.
  • Bebek resimlerindeki o masumiyet ve doğallık çizimlerine de o kadar çok yansımaktadır ki; poz verme derdi olmadan, dağınık saçlar, yüzündeki pürüzsüz yapı ve ağzındaki eksik dişler her şeyden öte bambaşka zevkler veriyor insana çizerken. Bunca güzel duygular ile çizilen resimlerin de güzel olmama gibi bir şansı yoktur elbette.
  • Bebek resimlerindeki en ufak bir salya, gözündeki yaş ve ağzındaki çikolata bulaşığı büyüklerle kıyaslandığında tam aksine inanılmaz bir sevimlilik vermektedir. Çizim için karar vermekte sıkıntı yaşıyorsanız büyüklerdeki gibi resmî yapmacık pozlar aramayın. Aslında olması gereken beğenmediğimiz pasaklı resimleridir.

 

WhatsApp Sohbeti
WhatsApp ile gönder