Kategoriler
4. Levent Karakalem Aksaray Karakalem Ankara'da Resim Siparişi Arnavutköy Resim Siparişi Avcılar'da Karakalem Bahçeşehir Portre Siparişi Bakırköy Karakalem Beylikdüzü Resim Siparişi Bursa Kara Kalem Büyükçekmece Karakalem Esenyurt Portre Resim Etiler Karakalem Eyüp Karakalem Fatih Karakalem İstanbul Karakalem İzmir'de Karakalem Kadıköy Karakalem Silivri Karakalem Şişli Karakalem Taksim Karakalem Tekirdağ Resim Siparişi Üsküdar Karakalem Zeytinburnu Kara Kalem

İstanbul Karakalem

istanbul karakalem
İstanbul Karakalem

İstanbul Karakalem

İstanbul karakalem anahtar kelimesi ile internette bir yığın siteye rastlamanız mümkün. Önemli olan sonuçları alarak, nitelikli çalışmalar yapan siteleri bulmaktır. Elbette fiyat faktörü önemli. Kara kalem portre çizimi yaptırmaya kesin karar verdiyseniz ilk kriter fiyatlar olmamalıdır. Kullandığım malzemelerin bile maliyetini çıkartmayacak fiyat verenler var. En önemli kriter karakalem çalışmasının ne kadar kaliteli yapıldığıdır. Onlarca kara kalem portre sitesi arasından eleme yaparken karar vermekte zorlananlar için değil elbette sözümüz. Bu şekilde düşünen arkadaşlara en uygun fiyatlı yere resim siparişlerini vermesini tavsiye ederim.

Belirtmeden geçemeyeceğim. Genelde son güne bırakma gibi bir alışkanlığımız var. Çoğu karakalem siteleri de ertesi gün resim çalışmasının kargoya verildiğinden bahsediyor. Açıkçası burada ticari kaygılar aklıma geliyor. Emek verilecek stoktaki bir mal değil ki hemen kargoya verilsin. İnsan bu, hasta olur, sorun çıkar, yorgun olur, morali bozuktur. Bu şartlar altında resim çizimi imkansıza yakındır. Çıksa da beş para etmez.

Özellikle İstanbul’da ikamet ediyorsanız, il içerisinde olan kara kalem portre ressamlarına ulaşıp tanışmaya çalışın. En azından paranızı biraz garanti altına almış olursunuz. Ayrıca yüz yüze tanışmak karşı ki şahıs hakkında sizlere daha çok fikir verecektir.

Ayrıca kara kalem portre resim çizimi yapıp %100 garanti verenler var. Nedir bu garanti olayı anlamak mümkün değil. Anlayan birisi varsa anlatsın bana. Geç kalan hediyeye mi yanacaksın, parana mı yanacaksın, ressamım diyen adamın beceriksizliğine mi yanacaksın.

 

Yazar Faruk ÇANKAYA

1982 yılında Kastamonu’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi memleketimde tamamladım. Döneminde Adnan ÇÖKER’in atölyesinden Mimar Sinan Üniversitesi’ni birincilikle bitiren emekli resim öğretmeni ve ressam Sait CİVCİOĞLU’ndan üniversiteye hazırlık resim dersleri aldım.Devamı

WhatsApp Sohbeti
WhatsApp ile gönder